Akcja Metamorfoza. Piękniej z każdym dniem!

Byłoby wspaniale, gdyby istniało czarodziejskie zaklęcie, które za jednym razem usuwa wszystkie smutki i rozterki związane z naszym ciałem. Pomimo tego, że nie dysponujemy magicznymi mocami, poprzez medycynę estetyczną i kosmetologię możemy wspomóc naszą urodę w walce z upływającym czasem. Jak najlepiej wykorzystać  to, co oferują specjaliści, przekonają się uczestniczki akcji Metamorfozy. 

Do projektu zakwalifikowało  się sześć kobiet z całej Polski. Są to panie:

  •  Lucyna Gawlik
  •  Monika Szwagierek
  •  Dorota Pejska
  •   Renata Kozłowska
  • Jolanta Ruggeri
  •  Anna Stępień

Pierwszym etapem działań jest trzymiesięczna kuracja regenerująca twarz i ciało w Klinice Kosmetologii i Trychologii Reha-Med w Gorzowie Wielkopolskim. Zadbana i zdrowa skóra to podstawa dobrego wyglądu, dlatego Anna Borowiecka, właścicielka Kliniki, kładzie duży nacisk na ten aspekt. 

Następnie pod moim okiem uczestniczki przejdą szkolenie wizerunkowe z technik makijażu i stylizacji, które pozwoli im poznać swoją sylwetkę, typ urody oraz nabyć umiejętności z zakresu wykonywania makijażu i doboru odpowiednich kosmetyków. Po szkoleniu panie będą pewniejsze w kwestii zakupu garderoby, która podkreśli atuty i skoryguje ewentualne drobne niedoskonałości ich sylwetki oraz w kwestii nakładania makijażu, który będzie upiększał i komfortowo nosił się przez cały dzień. Działania zakończy profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Marzenę Ambroży, która uwieczni efekt naszej wspólnej pracy.

Akcja Metamorfoza czas start!

Akcja Metamorfoza. Piękniej z każdym dniem!

8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: