BordoweLove- makijaż w odcieniach czerwieni

Uważne obserwowanie rzeczywistości pozwala nam na dostrzeganie inspiracji w każdej napotkanej sytuacji i w każdej zobaczonej rzeczy. Wykorzystywanie tych informacji do kreatywnego tworzenia i interpretowania klasycznego ujęcia tematu po swojemu zawsze prowadzi do rozwoju. Każdy nowy trend w modzie jest inspirowany tym, co już pojawiło się na rynku dużo wcześniej. W kwestii makijażu sprawa wygląda tak samo. Duże marki próbują zaskakiwać konsumentów innowacyjnymi produktami, które zrewolucjonizują ich podejście do codziennej rutyny makijażowej. Od paru sezonów mocno lansowane są odcienie czerwieni na powiekach, których historia sięga daleko poza XXI wiek.
Jak wykonac makijaż z zdjęcia?

Dawniej elementy czerwieni zdobiły jedynie oczy japońskich Gejsz. Obecnie są one lansowane przez artystów, którzy proponują burgund, bordo i żywe odcienie na co dzień. Są to doskonałe kolory do podkreślenia każdej tęczówki oczu. Makijaż ze zdjęcia oparłam na odcieniu bordowym, połączonym z delikatną brzoskwinią. Środek powieki rozświetliłam jasnym, iskrzącym kolorem, który swoim błyskiem pięknie odbija światło. Usta utrzymałam w tonacji matowego bordo.
Ten świetlisty i kolorowy makijaż przywodzi mi na myśl hiszpańskie klimaty. Z tego powodu postanowiłam wpiąć kwiat we włosy w zbliżonej kolorystyce. Ten makijaż w odcieniach czerwieni  jest lekki i nie sprawia wyrażenia przerysowanego.

 Tu możesz przeczytać jak światło wpływa na makijaż i pracę makijażystki:http://www.littlebitofmakeup.pl/jak-swiatlo-wplywa-na-makijaz-i-prace-makijazystki/

BordoweLove- makijaż w odcieniach czerwieniBordoweLove- makijaż w odcieniach czerwieni

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: