Hit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki Molton

Hit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki Molton

Bardzo długo opierałam się ubraniom w charakterystyczny, zwierzęcy deseń. Nie kojarzyły mi się one dobrze i nie wzbudzały mojego zainteresowania. Jednak idąc za zmianami, które zachodziły w moim życiu, postanowiłam, że spróbuję włączyć je do swojej garderoby. Rozglądając się za ubraniami w ten charakterystyczny wzór, wybrałam koszulę z nowej kolekcji marki Molton. Jej stonowany, brązowy odcień i delikatny materiał, z którego została wykonana, przekonał mnie do tego, aby spróbować stworzyć na jej bazie dzienną stylizację. Już po pierwszych przymiarkach wiedziałam, że będzie ona dobrym uzupełnieniem mojej stonowanej garderoby. Ponieważ idealnie pasuje ona do wszystkich moich ubrań, stworzyłam z jej pomocą zestaw, który jest zgodny z moimi upodobaniami. W pierwszym ujęciu połączyłam ją z czarnymi spodniami i czarną, skórzaną kurtką, dzięki czemu powstała klasyczna stylizacja. Chcąc złagodzić mocny charakter tego zestawu,  dodałam skórzany pasek ze złotą, okrągłą sprzączką i małą torebkę  ze złotymi okuciami. Złote elementy odbijają światło, przez co cała sylwetka nabiera lekkości.

Czarna baza połączona z koszulą w wężowy wzór  stworzyła propozycję na wyjścia wymagające  eleganckiej oprawy. Natomiast w zestawieniu z jeansami sprawdzi się również w mniej oficjalnych warunkach. Makijaż do zdjęć opiera się na czerwonych ustach, które tworzą rozweselający punkt kolorystyczny. Na co dzień równie dobrze będą się prezentowały  pomadki w neutralnych kolorach.

 Zachęcam Cię do łamania  schematów i próbowania nowych rozwiązań. Tylko doświadczając nowości, możemy rozwijać siebie i rozszerzać swoje horyzonty. Dotyczy to każdej dziedziny  życia, jednak szczególnie tej, związanej z naszym wizerunkiem. Nasz wygląd jest jednym z wyznaczników podejścia do siebie, do otaczającego nas świata i podążania za następującymi zmianami. Oczywiście zmiany powinny iść w zgodzie z  upodobaniami, bo tylko wtedy nasz styl będzie spójny. 

Koszula Molton dostępna tu: https://molton.pl/bluzka-445494.html,

Pasek: https://molton.pl/pasek-29239.html,

Torebka: https://molton.pl/torebka-52535.html

Kurtka skórzana Molton

 

 

Hit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki MoltonHit jesieni! Koszula w wężowy wzór marki Molton

8

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: