Hydra Peeling Guinot- szybki i skuteczny zabieg odnawiający skórę twarzy

Wiosna się zbliża dużymi krokami, więc postanowiłam zadbać o skórę twarzy. Bardzo lubię domowe peelingi enzymatyczne, które ładnie odświeżają skórę i usuwają martwy naskórek. Dlatego postanowiłam zacząć od specjalistycznego zabiegu złuszczającego, który wykonałam w Klinice Kosmetologii i Trychologii  Reha-Med. Muszę się przyznać, że to był mój drugi raz u kosmetologa, wcześniej dbałam o skórę w domu. Pierwszy zabieg, jakiemu się poddałam w Klinice Reha-Med był Intra Ject. Natomiast   tu możesz przeczytać, jak wygląda pierwsza wizyta  u kosmetologa: http://www.littlebitofmakeup.pl/wizyta-w-klinice-reha-med/

Chciałam, aby zabieg był szybki, skuteczny i pozwalał mi od razu pójść do pracy. Anna Borowiecka, właścicielka Reha-Med zaproponowała zabieg odnawiający skórę o nazwie Hydra Peeling marki Guinot. Mam bardzo suchą skórę, dlatego zależało mi na zabiegu, który w delikatny sposób odświeży moją twarz, zredukuje drobne przebarwienia i zmarszczki mimiczne.

Ponieważ nie chciałam tracić czasu przed wyjściem z domu oraz przed samym zabiegiem, do kliniki wybrałam się bez makijażu. Pierwszym etapem było nałożenie peelingu biologicznego, który rozpuścił martwy naskórek i przygotował twarz do nałożenia Hydra Peelingu, czyli mieszanki 5 kwasów o łagodnym działaniu. Po nałożeniu mikstury przez 15 minut  relaksowałam się przy dźwiękach spokojnej muzyki. Następnie Pani Anna zmyła mieszankę i nałożyła serum modelujące, które jest bogate w składniki aktywne, regenerujące skórę. Przedostatnim etapem zabiegu jest nałożenie maski w formie alginatu, która powoduje głębsze wnikanie składników aktywnych z serum. Ma ona również za zadanie wyciszenie i rozświetlenie skóry po złuszczaniu. Na koniec został wykonany masaż twarzy i nałożony preparat odżywczy.

Na następny dzień moja skóra była lekko napięta, ale pięknie rozjaśniona i wyrównana. Uczucie ściągnięcia nie powodowało dużego dyskomfortu i raczej wiązało się z tym, że mam naturalnie suchą skórę. Polecam ten zabieg każdej zabieganej kobiecie, która chce efektywnie i szybko zadbać o swoją urodę.  Dodam również, że jest to zabieg dedykowany paniom w ciąży. ;)

Hydra Peeling Guinot- szybki i skuteczny zabieg odnawiający skórę twarzyHydra Peeling Guinot- szybki i skuteczny zabieg odnawiający skórę twarzyHydra Peeling Guinot- szybki i skuteczny zabieg odnawiający skórę twarzy

2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: