LilioveLove Jak zrobić naturalny makijaż do pracy?

Drugi makijaż, który stworzyłam za pomocą liliowego cienia w kremie marki Glossier, jest bardzo klasyczny. Tu możesz zobaczyć pierwszy: http://www.littlebitofmakeup.pl/liliowelove-cienie-marki-glossier/

 Ponieważ paleta fioletów idealnie pasuje do brązów, postanowiłam za  pomocą liliowego cienia wykonać dzienny makijaż, który będzie szybki i łatwy w aplikacji. Jest to szczególnie ważne przed porannym wyjściem do pracy. Cienie w kremie są bardzo wygodne i proste w użyciu. Należy jedynie pamiętać, aby nakładać je zdecydowanie, ponieważ szybko  zastygają.

Do ich nakładania preferuję płaskie pędzle z włosia syntetycznego. Uważam, że najlepiej rozkładają kremowe cienie na skórze i nie pozostawiają smug. Jednak dla początkujących dobrym sposobem będzie nałożenie kremowych cieni palcem. Aplikacja palcem pozwoli na zapoznanie się z teksturą produktu i pozwoli zaobserwować, jak kosmetyk zachowuje się po kontakcie ze skórą. Bardzo lubię wykorzystywać możliwości, jakie daje każdy kosmetyk, dlatego czasami zdarza mi się używać ich inaczej, niż wskazuje na to pierwotne przeznaczenie. W taki niestandardowy sposób wykorzystałam pomadkę w płynie jako róż do policzków. Jej tłusta konsystencja dobrze zachowuje się na mojej suchej skórze i ładnie ożywia twarz. Makijaż to zabawa i zachęcam do łamania schematów!

LilioveLove Jak zrobić naturalny makijaż do pracy?

3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: