MakijażoweLove – Kolor w makijażu

Jestem zwolenniczką naturalnie wyglądającego makijażu. Co nie oznacza, że wyklucza to stosowanie koloru do podkreślania urody. Wręcz uważam, że dobrze dobrany akcent kolorystyczny potrafi rozweselić twarz, dodać jej blasku i młodzieńczego wigoru. Przez naturalnie wyglądający makijaż mam na myśli precyzyjne i oszczędne nakładanie produktów, dostosowane do rodzaju skóry i typu urody. Najważniejsza jest dla mnie zdrowa i wypielęgnowana skóra twarzy, która stanowi bazę pod idealny makijaż.

Jak zadbać o skórę twarzy, aby wyglądała promiennie?

Najważniejsze jest poznanie typu skóry, rozpoznanie jej potrzeb i dobór odpowiedniej pielęgnacji. Wszystko uzależnione jest również od systematyczności w działaniach pielęgnacyjnych oraz od ogólnej troski o zdrowie organizmu. Tylko działania w zakresie holistycznego podejścia do naszego zdrowia i urody, przyniosą oczekiwane efekty.

Podążanie za zmianami, które następują w branży beauty są również bardzo istotne. Sama znajomość panujących tendencji daje nam możliwość wprowadzania delikatnych zmian w naszym wizerunku, które będą świadczyły o naszym dynamicznym działaniu i podążaniem ścieżką ciągłego rozwoju.

Do stworzenia makijażu ze zdjęcia postanowiłam połączyć swoje dwa ulubione kolory: niebieski i czerwony. Niestandardowe prowadzenie kreski na dolnej powiece jest propozycją czysto artystyczną. Jo Baker, makijażystka gwiazd, odpowiedzialna za tworzenie wizerunku aktorki Lucy Boynton, stworzyła dla niej makijaż z elementem takiej kreski. Lucy Boynton prezentuje  nowoczesne makijaże na każdej imprezie związanej z promocją filmu „Bohemian Rhapsody”, gdzie wcieliła się w postać pierwszej miłości frontmana zespołu Queen. Ciekawostką jest również to, że Jo Baker malowała naszą aktorkę, Joannę Kulig podczas jej pobytu w USA. Także inspiracje są z pierwszej ręki;)

Makijaż to zabawa, także zachęcam Cię do próbowania nowości!

Tu możesz przeczytać, jak światło wpływa na makijaż :http://www.littlebitofmakeup.pl/jak-swiatlo-wplywa-na-makijaz-i-prace-makijazystki/

 

MakijażoweLove - Kolor w makijażuMakijażoweLove - Kolor w makijażu

 

 

 

 

2

4 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: