Metamorfoza w klasycznym stylu

Pani Lucyna Gawlik to ostatnia z uczestniczek Metamorfozy z marką Molton oraz Kliniki Kosmetologii i Trychologii Reha-Med. Zaczęłyśmy przemianę od serii zabiegów odmładzających, po których nastąpiła sesja zdjęciowa.

Pierwsza stylizacja, jaką przygotowałam dla pani Lucyny, nawiązuje swoją stylistyką do męskiego garnituru. Dla pań, które cenią sobie klasykę, jest to propozycja nadająca się zarówno do pracy, jak i na niezobowiązujące spotkania towarzyskie. Stonowana kolorystyka oraz deseń w delikatną kratę są ponadczasowe, dzięki temu komplet nie wyjdzie szybko z mody. Męski charakter stylizacji przełamałam modnymi butami na grubym słupku, które są wygodne i stabilne. Całość uzupełnia zegarek na skórzanym, kolorowym pasku.

Ze względu na ciepły typ urody mojej modelki postanowiłam, że makijaż również utrzymam w tonacji średnio nasyconych brązów. Pani Lucyna na co dzień się nie maluje, dlatego chciałam pokazać jej, że niewielką ilością nałożonych produktów, można podkreślić urodę i wyglądać naturalnie. 

Tu możesz zobaczyć pozostałe metamorfozy naszych uczestniczek: http://www.littlebitofmakeup.pl/akcja-metamorfozy-jak-mozna-calkowicie-zmienic-wizerunek/

http://www.littlebitofmakeup.pl/metamorfoza-pani-renaty-sesja-plenerowa/

 http://www.littlebitofmakeup.pl/kolorowa-metamorfoza-doroty/

Klasyczna metamorfoza Lucyny GawlikKlasyczna metamorfoza Lucyny Gawlik- jak wyglądać elegancko? Klasyczna metamorfoza Lucyny Gawlik- jak wyglądać elegancko?Klasyczna metamorfoza Lucyny GawlikKlasyczna metamorfoza Lucyny Gawlik- jak wyglądać elegancko?

4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: