Metamorfoza w klimacie Złotej Ery Hollywood

Akcja Metamorfozy, którą przeprowadzałam z marką Molton oraz Kliniką Kosmetologii i Trychologii Reha-Med, to wspaniałe przedsięwzięcie, które umożliwiło uczestniczkom zmianę swojego dotychczasowego wizerunku. Za oprawę zdjęciową odpowiadała Marzena Ambroży, która wspaniale uchwyciła wszystkie uczestniczki, pokazując ich nową energię i wdzięk.

Pani Dorota Pejska, której pierwszą odsłonę przedstawiałam tu: http://www.littlebitofmakeup.pl/kolorowa-metamorfoza-doroty/, tym razem prezentuje nam wizytową stylizację w klimacie Złotej Ery Hollywood. Był to okres, kiedy gwiazdy filmowe epatowały kobiecością, przepychem i były inspiracją dla wszystkich kobiet swojej epoki.

Ze względu na bardzo kobiecą sylwetkę moja modelka wspaniałe prezentuje się w sukience nawiązującej do tych, które nosiła Marilyn Monroe. Kopertowy dekolt, podkreślona talia i zwiewny dół, sprawiły, że sylwetka nabrała lekkości. Dobrałam do niej eleganckie, czarne futro, które swoją minimalistyczną formą nie przytłoczyło sukienki. Ze względu na wizytowy charakter tego kompletu, całość wykończyłam efektownym naszyjnikiem i butami na obcasie.

Makijaż opiera się na rozświetlonej skórze twarzy, mocniej podkreślonych oczach oraz jasnych ustach. W takim wydaniu Pani Dorota wygląda elegancko i z klasą. Na zdjęciach widać, że dobrze się czuła w tej stylizacji. Zobaczcie sami!

 

 

Metamorfoza w klimacie Złotej Ery HollywoodMetamorfoza w klimacie Złotej Ery HollywoodMetamorfoza w klimacie Złotej Ery HollywoodMetamorfoza w klimacie Złotej Ery Hollywood

 

5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: