Metamorfoza w paryskich klimatach

Deseń w kropki kojarzy mi się z latami 50 ubiegłego wieku oraz z nonszalanckim, paryskim stylem. Choć sama nie noszę ubrań w kropki, postanowiłam przygotować z nimi stylizację dla jednej z uczestniczek Metamorfozy z marką Molton. Zakończeniem działania z panią Lucyną Gawlik była stylizowana sesja zdjęciowa, która odbyła się w plenerze. Tu możesz zobaczyć pierwszą stylizację, którą przygotowałam dla mojej modelki:http://www.littlebitofmakeup.pl/metamorfoza-w-klasycznym-stylu/

Ponieważ pani Lucyna dobrze prezentuje się w spodniach, postanowiłam drugi komplet również na nich oprzeć. Ich intensywny kolor spowodował, że ciemne barwy reszty elementów stylizacji zostały zrównoważone. Dzięki temu, że mocny kolor nie znajduje się przy twarzy, nie przytłoczył on urody i nie wybija się na pierwszy plan. Stonowana kolorystyka, przełamana intensywnym kolorem oraz bluzka w kropki, spowodował, że powstała bardzo nowoczesna stylizacja, nadająca się do noszenia na co dzień.

Elementem wykończającym cały Look i mocno nawiązujący do stylu paryżanek, jest granatowy beret. Jest to nakrycie głowy, które sama bardzo lubię i noszę w chłodniejsze dni zamiast czapki. Beret noszony do klasycznych zestawów podkręca stylizację, nie dając przy tym wrażenia przesytu, jaki może spowodować kapelusz.

Jeżeli chodzi o makijaż, to postawiłam na neutralne kolory, które dobrze współgrają z urodą pani Lucyny. Taki make-up jest łatwy do wykonania nawet dla niewprawionej ręki. Jeżeli lubisz minimalistyczne makijaże, to ta propozycja będzie dla ciebie idealna zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Metamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatachMetamorfoza w paryskich klimatach

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: