Sportowa elegancja

Czy styl sportowy może być jednocześnie elegancki? Takie pytanie zadała mi  jedna z uczestniczek szkolenia, które przeprowadzałam w ramach podnoszenia kompetencji pracowniczych. Wzięła ona pod wątpliwość przekazywane przeze mnie treści i nie była przekonana do tego, że można jeden temat postrzegać wieloaspektowo. Nie jestem zwolenniczką ograniczania swojego pola widzenia i patrzenia na rzeczywistość przez pryzmat utartych schematów. W moim przekonaniu sportowy zestaw może być elegancki za sprawą swojej schludności oraz dodatków w innej stylistyce, które przełamują jego charakter.
Przykładem sporotwej elegancji jest zestaw, który przygotowałam dla marki Molton w ramach akcji Askana StyLove, organizowanej przez Centrum Handlowe Askana.

Połączenie bluzy z kapturem ze spódnicą oraz srebrne dodatki, sprawiają, że całość nabiera nowoczesnego sznytu. Komplet wykonany jest z elastycznej wiskozy, która idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, jednocześnie nie uwidaczniając ewentualnych mankamentów. Każdy z elementów można dowolnie łączyć z rzeczami, które mamy już w szafie. Spódnica będzie się dobrze komponowała również, np. z czarnym, dopasowanym golfem i marynarką. Natomiast bluza dobrze zagra z klasycznymi jeansami. Wybierając ubrania dobrej jakości, mamy pewność, że posłużą nam na dłużej.

Zdjęcia Monika Kowalska dla Centrum Handlowego Askana

sportowa elegancja

sportowa elegancja

sportowa elegancja

7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: