Sukienka dobra na wszystko-Metamorfoza z marką Molton

Kolejną uczestniczką nowego cyklu Metamorfoz z marką Molton jest Anetta Jabłońska, jedna z członkiń Stowarzyszenia Kobieta  Biznes i Rozwój. Anetta ma drobną sylwetkę, dlatego postanowiłam przygotować dla niej stylizację z sukienką w roli głównej. Intensywny kolor i minimalistyczna forma sukienki, która swoim fasonem nawiązuje do mody lat ’60 ubiegłego wieku, sprawia, że w połączeniu z czarną kurtką skórzaną prezentuje się bardzo elegancko. Kurtka skórzana o prostym fasonie będzie również idealnie sprawdzać się w połączeniu z innymi elementami garderoby. Jest to dobry zakup, który długo nam posłuży. 

Aby przełamać to klasyczne zestawienie, dobrałam do niego torebkę oraz naszyjnik w bardzo mody motyw wężowej skóry. Torebka dodatkowo jest połączeniem kilku kolorów, które współgrają ze sobą i tworzą barwny punkt. Pomimo pozornie niepasujących do siebie elementów dekoracyjnych, całość stylizacji prezentuje się spójnie. Pomarańczowa sukienka o prostym fasonie będzie również idealnie prezentować się w mniej oficjalnym wydaniu. Wystarczy dobrać do niej jasne trampki, dzianinowy kardigan w stonowanym kolorze oraz większą torbę miejską, aby powstała w ten sposób stylizacja nadająca się na co dzień.

Chciałam, aby makijaż był elegancki i jednocześnie podkreślający urodę, dlatego utrzymałam go w ciepłej i stonowanej kolorystyce. Podstawą jest wyrównana skóra twarzy i oczy podkreślone odcieniami ciepłego brązu, przełamanymi iskrzącym pomarańczem. Zastosowanie akcentu kolorystycznego w makijażu dziennym pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt rozświetlenia spojrzenia, przez co twarz wygląda na radosną. Najlepszym miejscem na nałożenie kolorowego cienia jest wewnętrzny kącik oczu lub zewnętrzna linia powieki dolnej. Dla dopełnienia tego naturalnego makijażu, usta podkreśliłam pół matową pomadką w stonowanym, beżowym kolorze. Podsumowując tę metamorfozę, Anetta wyglądała obłędnie!

Kolejna odsłona stylizacjyjna już wkrótce. Zostań ze mną!

Sukienkę dostaniesz tu: https://molton.pl/sukienka-700713.html

Kurtkę dostaniesz tu: https://molton.pl/odzie-skorzana-46053.html

Torebke możesz dostać tu: https://molton.pl/torebka-71719.html

Naszyjnik możesz dostać tu:https://molton.pl/bi-uteria-172316.html

 

Sukienka dobra na wszystko-Metamorfoza z marką MoltonSukienka dobra na wszystko-Metamorfoza z marką MoltonSukienka dobra na wszystko-Metamorfoza z marką Molton

10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: