O mnie

Cześć!
Nazywam się Magda Wojciechowska i uczę kobiety, jak wyglądać pięknie każdego dnia. Nie wykonam za Ciebie pracy, ale doradzę Ci, od czego masz zacząć, aby podążać za modą, nie tracąc przy tym głowy.
Zanim otrzymałam tytuł mistrzowski w zawodzie Wizażysta-Stylista, uczyłam się teorii i praktyki przez 10 lat. Niezmiennie twierdzę, że jeszcze wiele pracy przede mną, a dzień, w którym uznam, że wszystko już wiem, będzie tym, w którym przestanę się rozwijać. Natomiast studia pedagogiczne utwierdziły mnie w tym, że potrafię umiejętnie przekazywać swoją wiedzę innym. Dlatego jeżeli chcesz nauczyć się, jak podkreślać swoją urodę i w każdej sytuacji wyglądać świetnie, chętnie wskażę Ci drogę.
Od początku moja ścieżka zawodowa skoncentrowana jest na pracy z kobietami. Jako pedagog spełniałam się w przekazywaniu wiedzy oraz wskazywaniu silnych stron młodych kobiet, które kierunkowały swój zawód. Jako wizażystka i doradca wizerunkowy doświadczenie zdobywałam pracując w charakterze Beauty Consultant dla marek kosmetycznych, przeprowadzając szkolenia wizerunkowo-sprzedażowe dla klientów indywidualnych, osób publicznych oraz pracowników marek odzieżowych. Pracuję również przy produkcji spotów reklamowych, teledysków i przy filmowych projektach autorskich. Jestem autorką wielu publikacji dotyczących sztuki makijażu i kreowania wizerunku między innymi w takich tytułach jak: Tesco Magazyn, Makijaże i Fryzury Ślubne, Panna Młoda.
Obecnie związana jestem z marką Molton, gdzie spełniam się jako Doradca Wizerunkowy i autorka akcji Metamorfozy, dzięki której doradzam kobietom jak ulepszyć swój wizerunek.

~Piękniej z każdym dniem~

Magda Wojciechowska

Opinie o mojej pracy

Magdalena Kędzior opinia o pracy Magda Wojciechowska

Dorota Pejska opinia o pracy Magda Wojciechowska

 Magda Wojciechowska Blog dla kobiet które chcą wyglądać pięknie każdego dnia

Monika Dudziak opinia o pracy Magda Wojciechowska

Wystąpienia publiczne: