Kobieca strona elegancji – Metamorfoza z marką Molton

Joanna Owczarek była jedną z uczestniczek organizowanej przeze mnie akcji Metamorfozy z marką Molton. Tu możesz zobaczyć pierwszą, dzienną stylizację Joanny: http://www.littlebitofmakeup.pl/nowoczesna-elegancja-metamorfoza-z-marka-molton/ Dzisiaj chcę zaprezentować kolejną stylizację, którą przygotowałam dla mojej modelki. Druga propozycja jest zestawem, który ma charakter wieczorowy.

Joanna jest przedstawicielką zimnego typu urody, dlatego idealnie wygląda w chłodnych odcieniach zieleni oraz błękitów. Ponieważ w sezonie zimowym pojawiły się kolory z tej palety kolorystycznej i będą nadal modne w kolejnych sezonach, zaproponowałam sukienkę w odcieniu morskiej zieleni. Jej nietypowa barwa stworzyła kontrast z delikatną oprawą twarzy Joanny. Dla wzmocnienia efektu wieczorowego dobrałam do sukienki płaszcz ze sztucznego futra w kolorze czarnym. Jego długość idealnie wyrównuje proporcję sylwetki i zadaje szyku.

Ponieważ stylizacja ma charakter wieczorowy, postanowiłam mocniej podkreślić oczy oraz dla równowagi nałożyć na usta stonowaną pomadkę. Joanna świetnie prezentuje się w palecie średnio nasyconych brązów, dlatego to nimi podkreśliłam spojrzenie. Całość wyszła lekko i subtelnie, a Joanna prezentuje się elegancko i kobieco.

Sukienkę możesz dostać tu: https://molton.pl/sukienka-704882.html

Płaszcz możesz dostać tu: https://molton.pl/futro-34921.html

 

Kobieca strona elegancji - Metamorfoza z marką MoltonKobieca strona elegancji - Metamorfoza z marką Molton

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: