Kolor w stylizacji wieczorowej – Metamorfoza z marką Molton

Kreacje wieczorowe przeważnie kojarzą się z kolorem czarnym. Większość pań sięga również po stonowane odcienie brązów, granatów i szarości. Dlatego ja dla odmiany sięgnęłam po kolor i stworzyłam nowoczesną, a zarazem bardzo klasyczną stylizację, która nadaje się do noszenia na specjalne okazje.

Anetta Jabłońska, to jedna z uczestniczek akcji Metamorfozy z marką Molton, którą zaprosiłam na sesję zdjęciową. Pierwszą stylizację Anetty możesz zobaczyć tu: http://www.littlebitofmakeup.pl/sukienka-dobra-na-wszystko-metamorfoza-z-marka-molton/ Teraz przedstawiam moją modelkę w drugiej, wizytowej odsłonie. Anetta ma bardzo zgrabną i proporcjonalną sylwetkę, dlatego śmiało mogłam zaproponować jej sukienkę, która swoją formą nawiązuje do lat ’20 ubiegłego wieku. Jej obniżona linia i brak mocno zaznaczonej tali sprawia, że całą uwagę skupia się na zgrabnym nogach. Ze względu na jej intensywny kolor, można stylizować ją na różne sposoby. Z powodzeniem można za jej pomocą stworzyć dzienny look, nadający się do pracy. Wystarczy dobrać do niej mniej oficjalny sweter i wygodne buty na płaskim obcasie.

Jednak teraz postanowiłam połączyć ją z krótkim bolerkiem ze sztucznego futra, które nadaje całości wieczorowy charakter. W ujęciu klasycznym kolor żółty łączy się z czernią. Jednak chciałam pokazać, że żółty świetnie prezentuje się z innymi kolorami. Dlatego wybrałam beżowe  bolerko, za pomocą którego cała sylwetka nabrała lekkości. Makijaż również wykonałam za pomocą palety jasnych barw, które pięknie podkreśliły subtelną urodę Anetty. W ten sposób powstał spójny i energetyczny wizerunek, którym udowodniłam, że na wieczór można sięgać również po kolory. Czasem warto łamać schematy!

Sukienkę możesz dostać tu: https://molton.pl/sukienka-709437.html

Bolerko możesz dostać tu: https://molton.pl/futro-35138.html

Kolor w stylizacji wieczorowej - Metamorfoza z marką MoltonKolor w stylizacji wieczorowej - Metamorfoza z marką Molton

 

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: