Kolorowa metamorfoza Doroty!

Akcja Metamorfoza dobiegła końca. Zostały nam dwie uczestniczki, które przeszły szereg zabiegów upiększających zakończonych profesjonalną sesją zdjęciową. Dzisiaj prezentuję zmianę wizerunku pani Doroty Pejskiej, która postanowiła oddać się w nasze ręce.

Na co dzień moja modelka pracuje w banku i obowiązują ją sztywne zasady dress codu korporacyjnego. Dlatego chciałam zaproponować jej stylizację w żywych kolorach, która mocno odbiega o tych noszonych do pracy. Typ urody pani Doroty idealnie współgra z gamą róży i fioletów, a akcent kolorystyczny w postaci czerwonych dodatków ożywia całość.

Stylizacja utrzymana jest w nowoczesnym klimacie niewymuszonej elegancji. Uniwersalność tej propozycji polega na tym, że każdy jej element można dowolnie łączyć z rzeczami, które uczestniczka ma już w szafie. Bluzka w deseń równie dobrze prezentować się będzie w towarzystwie stonowanego dołu lub spodni jeansowych. Natomiast fioletowa spódnica w zestawieniu z białą koszulą lub czarnym golfem stworzy klasyczną propozycję na wiele okazji.

Wykonując makijaż, skupiłam uwagę na delikatnym podkreśleniu oczu i dodaniu skórze blasku. Aby dodatkowo jej nie obciążać, do makijażu użyłam kosmetyków o lekkich formułach. Kolorystyka jest dopasowana do typu urody oraz współgra ze stylizacją. Pani Dorota prezentuje się kobieco i delikatnie.
Tu możesz zobaczyć metamorfozę innej uczestniczki: http://www.littlebitofmakeup.pl/metamorfoza-pani-renaty-sesja-plenerowa/

Kolorowa metamorfoza Doroty!Kolorowa metamorfoza Doroty!Kolorowa metamorfoza Doroty!

 

12

2 comments

  1. Niesamowicie Pani Dorotka wygląda, świetna metamorfoza. Dodatkowo świetnie pasuje dla niej ta stylizacja, widać że znacznie pewniej się czuje i jest pewniejsza siebie. Sam uśmiech to zdradza, jednym słowem fantastyczny efekt metamorfozy! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: