Produkt do konturowania od Mac Cosmetics

 

Mac Cosmetics co sezon zaskakuje nas innowacyjnymi nowościami. Podejmuje również współpracę z wieloma utalentowanymi osobami związanymi z muzyka, sceną oraz artyzmem w ogóle. Jedną z osób zaproszonych do współpracy, był James Kaliardos, utalentowany wizażysta, który stworzył limitowaną kolekcję kosmetyków na sezon wiosna/lato 2017. Kaliardos pracował m.in. z Madonną przy teledysku „Ray of light”, tworząc dla niej makijaż w stylu boho (myślę, że był on jednym z pierwszych propagatorów tego stylu), a obecnie współpracuje np. z Rihanną przy jej marce kosmetycznej Fenty Beauty.

Pomimo tego, że mamy już wiosnę 2018 r. chciałam się  podzielić moją opinią na temat zestawu do konturowania. Do wyboru były dwie wersje kolorystyczne, jaśniejsza „Moons of Saturn” oraz ciemniejsza, Moons of Jupiter.  Podsiadam wersję mocniejszą, która z założenia nadaje się bardziej do ciemniejszych karnacji, które u nas są mniej powszechne. Jednak bardzo cieszę się, że kupiłam właśnie „Moons of Jupiter”, ponieważ przepięknie podkreśla każdą karnację.

W skład zestawu wchodzi prasowany puder konturujący oraz dwa produkty o mokrej konsystencji (nie jest ona do końca żelowa, ani nie ma postaci musu). Puder konturujący rewelacyjnie się rozprowadza i nie tworzy na skórze plam. Natomiast dwa pozostałe odcienie dopełniające są tak dobrane, że tworzą razem bardzo naturalny rumieniec. Jeden jest w kolorze rdzawego złota a drugi w odcieniu terakoty. Nałożone z umiarem i dobrze rozprowadzone, pasują do każdej karnacji i do każdego rodzaju makijażu. Pomimo  konsystencji, produkty nadają się również do skóry tłustej.

Ostatnio bardzo lubię kupować zestawy, które dają mi większa możliwość twórcza oraz ograniczają ilość produktów w kosmetyczce. Ten zestaw od Mac Cosmetics sprawdza się rewelacyjnie!

Tu możecie przeczytać o innym produkcie Mac Cosmetics: http://www.littlebitofmakeup.pl/blot-powderpressed-mac-cosmetics/

 

Produkt do konturowania od Mac Cosmetics

Produkt do konturowania od Mac Cosmetics

7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: