Kwiatowa inwazja w modzie letniej

Kwiatowy deseń wpisał się już na stałe w propozycje na sezon wiosna/lato. Co roku  na wybiegach można podziwiać sukienki w kwiaty. Jednak jak mawiała główna bohaterka filmu „Diabeł ubiera się u Prady”, nie są one niczym odkrywczym. Deseń ten ma  wierną rzeszę fanek, które zaopatrują się w kwieciste ubrania co sezon. Osobiście uważam, że motywy kwiatowe są wdzięczne i dobrze podkreślają subtelność kobiecej natury. Należy jednak pamiętać, aby wybierać wielkość i kolorystykę kwiatów tak, aby pasowała ona do naszego typu urody. Panie o większych kształtach mogą pozwolić sobie na ubranie wyrazistych i dużych kwiatowych wzorów. Natomiast szczupłe kobiety powinny sięgać po drobne kwiaty, tak aby nie obciążać sylwetki.

W tym sezonie postanowiłam zaopatrzyć się w długą, kwiecistą suknię, która sprawdzi się idealnie w nadmorskim klimacie. Moją ulubiona sieciówką jest H&M, dlatego  tam szukałam swojej nowej zdobyczy. Wybrałam przewiewną suknię w motyw czerwonych kwiatów. Jej oversizowy fason i przyjemny wiskozowy materiał, daje dużą swobodę ruchów. Natomiast ja dla podkreślenia sylwetki będę łączyć ją z paskiem w talii. Myślę, że jest to bardzo dobry zakup, który w dzień posłuży mi jako tunika na plaży. Natomiast w połączeniu z czerwoną pomadką i eleganckimi sandałami sprawdzi się w wieczorowych sytuacjach. Lubię praktyczne zakupy, które mogę włączyć do swojej garderoby kapsułowej i cieszyć się nimi na wiele sposobów. Także zachęcam do takiego podejścia do zakupów, ponieważ oszczędza on czas, pieniądze i nerwy 😉 Co to jest garderoba kapsułowa, możesz przeczytać tu:http://www.littlebitofmakeup.pl/co-to-jest-garderoba-kapsulowa/. Natomiast kolejny post i film z tej serii na YouTube będzie poświęcony makijażowi oraz testom produktów pewnej polskiej marki. Także zostań ze mną!

Już niedługo rusza sprzedaż pierwszego LittleBeautyBooka! Zapisz się na listę oczekujących i podążaj drogą samoakceptacji, świadomego dbania o urodę i zdrowie! Link do zapisu poniżej:

https://www.subscribepage.com/littlebeautybookpl

Kwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniejKwiatowa inwazja w modzie letniej

 

5

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: