Metamorfoza Pani Renaty. Sesja plenerowa

Pani Renata Kozłowska to uczestniczka akcji Metamorfozy, która postanowiła zmienić swój wizerunek. Jako osoba odpowiadająca za stylizacje i makijaż, przygotowałam dla mojej modelki dwa zestawy. Pierwszy z nich możesz zobaczyć tu:http://www.littlebitofmakeup.pl/piekny-wyglad-w-kilka-chwil-metamorfoza-pani-renaty/
Kolekcja marki Molton pozwoliła mi na stworzenie wspaniałego zestawu, w którym Pani Renata wyglądała rewelacyjnie. Z tego, co wiem, na co dzień moja modelka unika mocnych kolorów i jej garderoba składa się z szarości, czerni, bieli i błękitów. Są to neutralne kolory, które pozwalają nam wtopić się w tłum i nie zwracać na siebie uwagi. Bardzo zależało mi na tym, aby pani Renata zobaczyła, że dobór odpowiedniej gamy kolorystycznej może podkreślić jej urodę i jednocześnie nie być krzykliwa. Z tego powodu stworzyłam dla niej zestaw składający się z elementów w odcieniach głębokich fioletów, fuksji oraz bordo. Całość złagodziłam dodatkami w kolorze czarnym. Okazało się, że jest to paleta barw, która idealnie współgra z typem urody pani Renaty. Pomimo połączenia kilku odcieni stylizacja była spójna i bardzo elegancka.
Bardzo lubię tworzyć praktyczne zestawy, a ten na bazie oversizowej, fioletowej sukienki taki właśnie jest.  Sukienkę można stylizować na różne sposoby i wykorzystywać na wiele okazji. Natomiast dobry gatunkowo, wełniany płaszcz to zakup, który będzie służył latami. W wersji na co dzień do sukienki dodałam zabawny wisiorek w kształcie  sowy, szal w kolorze fuksji i czarną, pojemną torbę. W wersji wizytowej zrezygnowałam z wisiorka i szala, zadając szyku dużą broszką w kształcie pawiego pióra.
Makijaż opiera się na podkreślonych oczach matowymi cieniami w kolorach brązu oraz niezbyt intensywnych, różowych ustach. Chłodny barwy perfekcyjnie podbiły kolor tęczówki pani Renaty i spowodowały, że twarz nabrała radosnego wyrazu.  
Osobiście jestem zachwycona tym, jak pani Renata pięknie prezentuje się w mocnych kolorach i minimalistycznych krojach. 
  Zobaczcie sami!
Zdjęcia Marzena Ambroży

 

Metamorfoza Pani Renaty. Sesja plenerowaMetamorfoza Pani Renaty. Sesja plenerowa

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: