Metamorfoza z marką Molton – Gorączka złota

Kolejny cykl Metamorfoz z marką Molton rozpoczęty! Pierwszą modelką jest Celestyna Buszkiewicz, która zgodziła się oddać w mojej ręce. Przygotowałam dla niej trzy propozycje stylizacji, które za pomocą dodatków można łatwo modyfikować i wykorzystywać je jako zestawy dzienne lub wieczorowe. W tym sezonie marka Molton proponuje bardzo szeroki wybór pięknych ubrań o klasycznych fasonach, przełamanych nutą nowoczesności, dlatego bez względu na wiek i upodobania, każda pani znajdzie coś dla siebie.

Ponieważ Celestyna nosi rozmiar 36, a proporcje jej sylwetki są idealne, w pierwszej kolejności zaproponowałam bardzo modny  złoty komplet. Połączenie bluzki i spodni z tego samego, odbijającego światło materiału z daleka sprawia wrażenie migoczącego kombinezonu. Każdy element tego zestawu można również dowolnie łączyć z tym, co już mamy w naszej garderobie. Bluzka świetnie prezentować się będzie w zestawieniu z jeansami. Natomiast złote spodnie idealnie pasują do gładkiej góry w każdym kolorze. Materiał, z którego został wykonany komplet, to przyjemna w dotyku wiskoza. Dzięki temu, że  jest on delikatny i lejący, całość pięknie pracuje z każdym ruchem ciała, sprawiając wrażenie drugiej skóry. Pomimo lekkiego błysku stylizacja jest stonowana, więc  dla rozweselenia jej dodałam czerwone dodatki. Mała torebka z ozdobnymi elementami okucia nawiązującymi do stylu rockowego sprawiła, że stylizacja nabrała mniej oficjalnego charakteru.

Zależało mi na tym, aby makijaż pasował do każdej stylizacji, którą przygotowałam dla Celestyny i podkreślał atuty jej urody bez mocnego przerysowania. Chciałam, aby twarz wyglądała na wypoczętą i radosną. Głównym elementem makijażu są czerwone usta i podkreślone oczy. Makijaż oczu opiera się na zaznaczeniu powiek za pomocą średnio nasyconego brązu, połączonego z kroplą miedzi i jasnej zieleni. Takie zestawienie kolorystyczne bardzo ładnie podkreśla brązowy kolor tęczówki mojej modelki. Skórę twarzy wyrównałam niewielką ilością podkładu, a kości policzkowe podkreśliłam  kremowym różem. Całość wygląda bardzo naturalnie i świetliście.
 Muszę  również wspomnieć o  scenerii, jaką można podziwiać na zdjęciach. Pomimo niesprzyjającej aury, która towarzyszyła nam podczas sesji, białe kwiaty stworzyły piękne tło, a wiatr idealnie układał włosy Celestyny. Kolejne stylizacje już niedługo, także zostań ze mną!

 

Spodnie możesz dostać tu: https://molton.pl/spodnie-293473.html

Bluzka dostępna tu: https://molton.pl/bluzka-449981.html

Torebka dostępna tu: https://molton.pl/torebka-54928.html

Tu możesz zobaczyć efekty naszej wcześniejszej metamorfozy: http://www.littlebitofmakeup.pl/metamorfoza-pani-renaty-sesja-plenerowa/

Metamorfoza z marką Molton - Gorączka złotaMetamorfoza z marką Molton - Gorączka złota

 

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: