Metamorfozy z marką Molton – Klasyka w stylu militarnym

W październiku rozpoczęłam  piątą edycję cyklu Metamorfoz z marką Molton Styl. W pierwszy dzień sesyjny moją modelką była Marta Liberkowska, Dyrektor ds. Rozwoju i Promocji Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Marta uczestniczyła już  w poprzednich projektach, dlatego znam jej styl oraz sylwetkę. Z tego powodu mogę z zamkniętymi oczami wybierać dla niej zestawy ubrań z propozycji  Molton, ponieważ idealnie wpisuje się ona w klimat i wizję #kobietyMolton! W tym sezonie marka proponuje najmodniejsze kolory z gamy pomarańczy, żółci i zieleni. Są to barwy, które idealnie korespondują z otaczającą nas jesienną aurą i podkreślają każdy typ urody.

Pierwsza stylizacja, którą przygotowałam dla Marty, miała charakter biznesowy. Ze względu na dobre proporcje sylwetki mojej modelki, mogłam zaproponować jej dopasowany komplet w stylu militarnym. Mundury wojskowe od dawna inspirują projektantów i co sezon możemy obserwować nawracającą tendencję do propagowania stylu militarnego w postaci detali, kolorystyki lub kroju. Marka Molton w tym sezonie zaproponowała swoim klientkom serię biznesową w stylu militarnym składającą się z pięciu elementów. Do stworzenia tego wizerunku wykorzystałam trzy z nich i zbudowałam sylwetkę za pomocą spodni z wysokim stanem, dopasowanej kamizelki i ozdobnego żakietu. 

Ze względu na ponadczasowy charakter tego kompletu, możemy stworzyć na jego bazie kilka stylizacji nadających się na różne okazje. Każdy z nich osobno można zestawiać z ubraniami, które mamy już w szafie. Żakiet świetnie się będzie  prezentował jako okrycie wierzchnie do jeansów i prostego topu. Natomiast kamizelka pasuje również do klasycznej spódnicy przed kolano lub długiej, za kostkę. Ten odcień zieleni  jest dobrym wyborem zarówno dla kobiet z jasnymi włosami, jak i dla pań z ciemną oprawą urody. Wspaniale prezentować się w nim będą również kobiety w typie jesiennym, czyli z jasną karnacją i kasztanowymi włosami.
Chcąc dodać sylwetce lekkości, dobrałam do całości jasne buty na obcasie. Natomiast mała torebka z błyszczącym motywem zwierzęcym przełamała ten oficjalny zestaw i nadała mu wieczorowy charakter. Podsumowując, jest to  propozycja dla kobiet, które lubią  modę i cenią sobie praktyczne zakupy. Jakość i precyzja wykonania daje nam pewność, że długo będziemy się cieszyć z komfortowego użytkowania kompletu. Elementy tej stylizacji śmiało można włączyć w skład naszej garderoby kapsułowej. Co to jest garderoba kapsułowa możesz przeczytać tu:http://www.littlebitofmakeup.pl/co-to-jest-garderoba-kapsulowa/     
Nowe inspiracje już wkrótce. Zostań ze mną!

Elementy tej stylizacji możesz kupić tu:

Żakiet: https://molton.pl/akiet-482664.html

Spodnie: https://molton.pl/spodnie-313150.html

Kamizelka: https://molton.pl/kamizelka-30881.html

Torebka: https://molton.pl/torebka-65575.html

 

 

 

Metamorfozy z marką Molton - Klasyka w stylu militarnymMetamorfozy z marką Molton - Klasyka w stylu militarnymMetamorfozy z marką Molton - Klasyka w stylu militarnymMetamorfozy z marką Molton - Klasyka w stylu militarnymMetamorfozy z marką Molton - Klasyka w stylu militarnym

10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: