Moje miasto takie piękne! Stylizacja z kamienicą w tle

Zawsze kiedy gdzieś wyjeżdżam, to staram się zwiedzić jak najwięcej miejscowych zakamarków. Poczuć klimat, dotknąć mury, wyobrazić sobie jak  wyglądały budynki w czasach swojej świetności. Uwielbiam stare kamienice, ich klimat mnie urzeka. Zastanawiałam się kiedyś, czemu nie wybrałam na miejsce mieszkania, miasta z architektoniczną historią. Takiego pełnego pięknych kamienic i klimatycznych uliczek, gdzie zapach czasu miesza się z rzeczywistością.

Zachwycając się tym, co jest niedostępne, zapomniałam, że miasto, w którym mieszkam, również ma swoje tajemnicze miejsca. Jedno z nich stało się scenerią sesji zdjęciowej. Odkryłam ten zakątek dzięki mojej fotografce Marzenie, która zawsze wyszukuje ciekawe miejsca na plan zdjęciowy. Pusta kamienica ozdobiona plakatami tworzy idealne tło do zdjęć kolorowej sukienki. Sukienka jest  jednym z elementów mojej garderoby kapsułowej, o której pisałam tu:http://www.littlebitofmakeup.pl/co-to-jest-garderoba-kapsulowa/.

Byłyśmy ciekawe, kto stoi za tą artystyczną realizacją. Jak się okazało za działania artystyczne, poczynione na kamienicy odpowiadają ludzie ze Stowarzyszenia Sztuka Miasta, którzy podczas Nocnego Szlaku Kulturalnego, upiększyli budynek. Dzięki sztuce współczesnej smutny pustostan ożył i rozwesela  otaczającą go okolicę. Inicjatywa warta uznania.

Postanowiłyśmy wyszukiwać takie gorzowskie perełki i tworzyć dzięki nim niepowtarzalny klimat nowoczesnych stylizacji. Przecież nie od dziś wiadomo, że moda i sztuka, to mariaż idealny!

O stylizacji z kolorową sukienką w roli głównej możesz przeczytać tu: http://www.littlebitofmakeup.pl/jak-nosic-kolorowa-letnia-sukienke/.

Moje miasto takie piękne! Stylizacja z kamienicą w tle

Moje miasto takie piękne! Stylizacja z kamienicą w tle

13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: