Pomysł na niebieski akcent w makijażu okazjonalnym

 W okresie letnim bardzo lubię organizować ze znajomymi przyjęcia plenerowe. Czasami ustalam określony temat przewodni, np. lata 70 lub biały dress code. Jednak z reguły lubię  wyglądać wtedy inaczej niż w zwykły dzień. Cieple temperatury sprzyjają zwiewnym sukienkom i kolorowym ubraniom. Dlatego pomimo mojej wielkiej miłości do koloru czarnego, poza pracą staram dodawać się akcent kolorystyczny zarówno do swojego ubrania, jak i w makijażu. Uważam, że kolorowe cienie do powiek lub kredki do oczu mają wielką moc rozweselania spojrzenia. Przeważnie dojrzałe kobiety rezygnują z kolorów ze względu na powszechnie panujące i bardzo błędne moim zdaniem przekonanie, że w ich wieku nie wypada ich używać. Jest to moim zdaniem jeden z dużych mitów, ponieważ dobrze dobrane kolory do typu urody i umiejętne ich zastosowanie potrafi odmłodzić twarz, a sylwetce nadać lekkości.

Poniższy makijaż jest propozychą dla pań, które chcą spróbować nowych rozwiązań i podkreślić swoją urodę w oryginalny sposób. Dla mnie odważnych kolorową kreskę można wykonać jedynie do połowy dolnej powieki, dokładnie do źrenicy. Zamiast cienia można również użyć niebieskiej kredki do oczu. Kredka jest jednak łatwiejsza w obsłudze 🙂 Świetny efekt osiągniemy, wykonując makijaż oka jedynie kredką do oczu, całkowicie rezygnując z modelowania powiek. Także poniższy tutorial jest jedynie inspiracją do tego, aby sięgnąć po kolory. Miłej zabawy!     

Już niedługo rusza sprzedaż pierwszego LittleBeautyBooka! Zapisz się na listę oczekujących i podążaj drogą samoakceptacji, świadomego dbania o urodę i zdrowie! Link do zapisu poniżej:

https://www.subscribepage.com/littlebeautybookpl

Pomysł na niebieski akcent w makijażau okazjonalnym

6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: