Reserved Fashion – sukienka na jesienne dni

Ostatnio mam fazę na sukienki i muszę stwierdzić, że mi się to podoba. Są one wygodne i można z ich pomocą stworzyć dowolną stylizację. W okresie jesienny postanowiłam nosić sukienki z ciężkimi Martensami. Są to moje ulubione buty już od końca szkoły podstawowej i bardzo sobie cenię ich wygodę oraz funkcjonalność. Propozycje marki Reserved wzbudzają ostatnio moje zainteresowanie, dlatego tym razem również przedstawiam Ci stylizację opierającą się właśnie na jednej z nich. Ma ona klasyczny fason, który będzie pasowała do większości sylwetek. Dzięki uniwersalnej kolorystyce  podkreśli każdy typ urody. Kiedy będzie mi zimno, wystarczy, że dodam do niej klasyczny, ciepły kardigan i wygodny zestaw mam gotowy. Sukienki to bardzo przydatna część garderoby, a mówi to zagorzała fanka spodni! 😉 Tu możesz zobaczyć stylizację z inną sukienkę Reserved Fashion:http://www.littlebitofmakeup.pl/pora-przejsciowa-sukienka-na-ostro/

Reserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dniReserved Fashion - sukienka na jesienne dni

7

4 comments

  1. Zamiast tych … martensów lepiej by było z botkami lub kozakami względnie oficerkami o kobiecym kształcie i na pewno większej funkcjonalności. Wyłączając te ….buty, wyglądasz pięknie.

    1. Dzięki za poświęcony czas i komentarz. Gdyby buty były inne, całość miałaby inny kontekst. Tu jest to grunge. Poza tym dla mnie Martensy są bardzo funkcjonalne, wygodne i lubię w nich chodzić. Ta sukienka + oficerki, to jedno z najgorszych, kompletnie oderwanych połączeń. Zgodzę się z botkami lub kozakami, najlepiej za kolano z zamszowej skóry. Można podciągnąć, to pod stylistykę lat ’70. Jednak, tak, jak wspomniałam wyżej, dla mnie liczy się inny kontekst.

  2. W długaśnych kozakach, w tej sukience będzie Pani wyglądać bosko. Do tego prawdziwa, skórzana, ciężka kurtka motocyklowa, dla ochrony przed letnim wiaterkiem, który bywa chłodny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: