Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat ’50

Jeżeli szukasz modnej i kobiecej sukienki na upały, polecam rozglądnąć się z tą wykonaną z tkaniny lnianej. W zależności od splotu może ona być grubsza lub cieńsza, czysta lub z domieszką innych dodatków, np. wiskozy czy bawełny. Bez względu na to, czy wybierzesz czysty len, czy len z domieszką, będziesz miała pewność, że sukienka spełni swoją funkcję i ochroni Twoje ciało przed żarem tropików. Osobiście preferuję len, który jest miękki i dobrze się układa na sylwetce.. Jednak postanowiłam skusić się na sukienkę z grubszego, trzymającego formę materiału. Urzekła mnie ona swoimi pastelowymi, rozbielonymi kolorami oraz formą nawiązującą do mody w stylu lat ’50 ubiegłego wieku. Przeglądając zdjęcia z młodości mojej babci, stwierdziłam, że nosiła ona bardzo zbliżony fason sukienek. Dlatego nie mogłam się oprzeć pokusie i zestawiłam ją z akcesoriami, które kojarzą się właśnie z tą dekadą. Jasne okulary o kocim kształcie, mała słomiana torebka oraz pasek podkreślający talię, spowodowały, że poczułam powiew ery Pin-up Girls.Chociaż może jednak bliżej mi w tej stylizacji do modnej Pani Domu 😉 Jeżeli chcesz kupić lnianą sukienkę, musisz pamiętać, że ze względu na naturalne pochodzenie surowca, może się ona gnieść. Jednak len jest jedną z tych tkanin, które wygniecione wyglądają szlachetnie. Dlatego nie przejmuj się tym zbytnio i rozkoszuj  się słońcem oraz owocami! W kolejnym poście opowiem więcej na temat makijażu, bo klasyczne kreski są znowu na topie w sezonie jesiennym. Także zostań ze mną!

Już niedługo rusza sprzedaż pierwszego LittleBeautyBooka! Zapisz się na listę oczekujących i podążaj drogą samoakceptacji, świadomego dbania o urodę i zdrowie! Link do zapisu poniżej:

https://www.subscribepage.com/littlebeautybookpl

Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50 Sielska beztroska czyli jasna sukienka w klimacie lat '50

5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: