W klimacie jasnego lata

Sezon na rodzinne uroczystości uważam za otwarty, dlatego z miłą chęcią postanowiłam wcielić się w Pannę Młodą. Obecnie nie ma sztywnych zasad dotyczących sukni ślubnej. Oczywiście jest grono wiernych fanek typowo ślubnych kreacji. Jednak ja do niego nie należę. Gdybym brała teraz ślub, postawiłabym na nowoczesną stylizację w klimacie romantycznej elegancji. Coraz więcej par decyduje się na mniej zobowiązujące przyjęcia weselne w kameralnym gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. W modzie są uroczystości nawiązujące do stylu Boho i sielskich klimatów. Jest to tendencja, która jest spójna z moimi preferencjami, dlatego przy przygotowując się do sesji zdjęciowej, chciałam stworzyć stylizację, która byłaby elegancka i jednocześnie luźniejsza w swym charakterze niż klasyczny wizerunek Panny Młodej.

 Ponieważ lubię miksować ze sobą rzeczy z różnej półki cenowej, więc połączenie sukienki z H&M oraz marynarki z marki Molton, nie było dla mnie wyzwaniem. W sytuacjach prywatnych noszę marynarkę w towarzystwie jeansów i w zależności od okazji dobieram do całości trampki lub buty na obcasie. Natomiast jasna, zwiewna sukienka z H&M jest moją alternatywą na upały. Choć muszę przyznać, że ze względu na sztuczny materiał, z jakiego została ona wykonana, wolę ją nosić, gdy temperatura nie przekracza 25 stopni. Te dwa elementy mojej garderoby stworzyły ze sobą świetny zestaw na okazje wymagające specjalnej oprawy. Teraz wcieliłam się w Pannę Młodą, ale miałam okazję zaprezentować się w tej stylizacji na popołudniowym obiedzie urodzinowym, który odbywał się w spokojnej atmosferze na łonie natury. Bez zbędnych dodatków, które nadają mu odświętnego charakteru, czułam się swobodnie i elegancko zarazem.

Bardzo sobie cenię takie uniwersalne ubrania, które w zależności od dodatków zmieniają swój charakter z dziennego na wieczorowy. Natomiast moda jest po to, aby się nią bawić i dopasowywać trendy do swoich upodobań. W kolejnym poście opowiem więcej na temat makijażu, który zrobiłam sobie do zdjęć. Jest on bardzo łatwy w wykonaniu i pasuje do większości typów urody. Nagrałam również film instruktażowy, żebyś mogła się ze mną nauczyć, jak go wykonać. Także zostań ze mną! Tu możesz zobaczyć, jak wykonać makijaż z reklamy marki Dior: http://www.littlebitofmakeup.pl/jak-zrobic-makijaz-natalie-portman-z-reklamy-marki-dior/

Już niedługo rusza sprzedaż pierwszego LittleBeautyBooka! Zapisz się na listę oczekujących i podążaj drogą samoakceptacji, świadomego dbania o urodę i zdrowie! Link do zapisu poniżej:

https://www.subscribepage.com/littlebeautybookpl

W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata W klimacie jasnego lata

5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: