W rytmie techno i neonowego błysku

Neony był u nas na topie w latach ’90 ubiegłego wieku, jednak na świecie świeciły triumf już w latach ’80. Do dzisiaj pamiętam jaskrawe obciślaki lub lajkry, jak kto woli. Były to pierwsze wersje dzisiejszych legginsów, które nosiła modna młodzież do długich tuniki lub bluz dresowych. Fani techno neonowe dodatki traktowali z największym namaszczeniem i był to ich znak rozpoznawczy. Idealnie pasowały one do szybkiej i w sumie oszałamiającej muzyki, jakiej słuchali. Obecnie neony pojawiają się zarówno w odzieży sportowej, jak i tej codziennej. Dobrym tego przykładem jest sukienka H&M, którą postanowiłam zaprezentować w inny sposób, niż to robiłam do tej pory. Chciałam, aby ujęcia były dynamiczne i pokazywały ubranie w ruchu. Na lokalizację wybrałam jedną ze ścian przejścia podziemnego w mieście, w którym mieszkam. Gdyby ktoś nie wiedział, są to rejony Gorzowa Wielkopolskiego 🙂 Lubię miejskie klimaty i zawsze staram się szukać ciekawej miejscówki w swojej okolicy. Uważam, że moda i życie codzienne powinny się wzajemnie przeplatać.
Zielone i intensywne graffiti stworzyło idealne tło dla równie intensywnego koloru sukienki. Do kompletu dodałam małą torebkę w kolorze neonowej żółci, a całość złagodziłam białymi butami sportowymi. Powstała dzięki temu spójna całość. Muszę jednak przyznać, że fason sukienki oraz jej materiał nie jest tym, co wybieram najchętniej do noszenia. Krój luźnej baby doll z dużymi bufkami na ramionach kompletnie nie robi dobrze mojej sylwetce. Natomiast sztywny, bawełniany materiał jest niekomfortowy w noszeniu i oprócz szelestu, ogranicza ruchy. Jednak do sesji zdjęciowej ukazującej trendy sezonu wszystko prezentuje się dobrze.Tak ekspresyjne pozowanie zmęczyło mnie, szczególnie, że ten dzień był upalny. Jednak efekt jest zadowalający i mam nadzieję, że Wam również się podoba 😉 Tu możesz zobaczyć, jak wykonać kolorowy makijaż: http://www.littlebitofmakeup.pl/pomysl-na-niebieski-akcent-w-makijazau-okazjonalnym/

Już niedługo rusza sprzedaż pierwszego LittleBeautyBooka! Zapisz się na listę oczekujących i podążaj drogą samoakceptacji, świadomego dbania o urodę i zdrowie! Link do zapisu poniżej:

https://www.subscribepage.com/littlebeautybookpl

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błysku

W rytmie techno i neonowego błyskuW rytmie techno i neonowego błyskuW rytmie techno i neonowego błysku

5

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: